ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE III – STARSZAKI

W dniu 5.12.2017 r w grupie III  odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pt. ” W Oczekiwaniu na Św. Mikołaja”. Zajęcia  otwarte  dla  rodziców to  jedna  z  form  współpracy  przedszkola  z rodzicami, w czasie której mają oni okazję  zapoznać  się m.in. ze sposobami pracy dydaktyczno – wychowawczej oraz przekonać się, jak wiele ich pociechy już potrafią zrobić.  Zajęcia w tym dniu zostały przeprowadzone przez nauczycielkę Gabrielę Biegun. Celem zajęć było przede wszystkim zapoznanie dzieci z historią Św. Mikołaja oraz wzmocnienie więzi rodzinnych. W czasie tych zajęć rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech podczas zajęć, ich aktywności, koncentracji uwagi oraz zasobu wiadomości i umiejętności. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych formach działalności, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w działanie. Wspólnie z rodzicami wykonały również kartki świąteczne na których malowały, pisały to co chciałoby życzyć lub podarować Św. Mikołajowi. Następnego dnia kartki te zostały wręczone Mikołajowi podczas jego wizyty w przedszkolu. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w spotkaniu.


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu