„ZAMIESZANIE W KRAINIE BAJEK” – przedstawienie teatralne

 Początkiem maja przedszkolaki z naszego przedszkola miały okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Zamieszanie w krainie zabawek” w wykonaniu uczniów klasy VI d ze Szkoły Podstawowej w Cięcinie. 

Młodzi aktorzy zaprezentowali swoje niesamowite talenty aktorskie a po przedstawieniu porwali nas wszystkich w wir zabaw. Nie zabrakło pląsów, zabaw, śpiewów, słodyczy i oczywiście uśmiechu na każdej zadowolonej buzi 🙂 W podziękowaniu przedszkolaki za tak wspaniale spędzony czas, wręczyli uczniom słodki upominek i podziękowania pani Patrycji Klima za przygotowanie przedstawienia i za zaproszenie nas na występ. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i klasie VI d oraz pani Patrycji 🙂 


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu